*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?

<--- 1. Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz... --->

<--- 2. İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz... --->

<--- 3. Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz... --->

Join the forum, it's quick and easy

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?

<--- 1. Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz... --->

<--- 2. İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz... --->

<--- 3. Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz... --->

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

● En Güncel Paylaşım Platformu ●

---Misafir--- Hos Geldiniz Daha iyi Bir Hizmet İçin Üye olunuz.ÜyeLer Link GörebiLir

Bülent Eczacıbaşı ( 1949)

KeTo[N]
    KeTo[N]
    ● Co-Admin ●
    ● Co-Admin ●

Bülent Eczacıbaşı ( 1949) Empty Bülent Eczacıbaşı ( 1949)

Mesaj tarafından KeTo[N] Ptsi Ekim 11, 2010 8:21 pm

Bülent Eczacıbaşı ( 1949) 2153

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİAD) yüksek istişare kurulu başkanı

İlaç ve Kimya Endüstrisi İşverenleri Sendikası (İEİS) Yönetim Kurulu Başkanı

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) Yönetim Kurulu Başkanı

1949 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Alman Lisesi'ni bitirdi. Londra Üniversitesi'nde kimya mühendisliği, Massachusetts Institute of Technology'de yüksek lisans eğitimi yaptı. Lafarge ve Capital International Inc. Uluslararası Danışma kurulları üyeliği, Türk Pirelli ve Türk Siemens A.Ş. Yönetim Kurulu başkanlığı görevlerini de üstlendi. 1991-93 döneminde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunduğu TÜSİAD'ın daha sonra yüksek istişare kurulu başkanı oldu. İngilizce ve Almanca biliyor.

HABER

Bülent Eczacıbaşı, İKSV Başkanı oldu

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) Yönetim Kurulu Başkanlığına Bülent Eczacıbaşı getirildi.

İKSV'den yapılan açıklamaya göre, Yönetim Kurulu, Şakir Eczacıbaşı'nın vefatının ardından olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, Şakir Eczacıbaşı'nın vefatıyla boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Bülent Eczacıbaşı, daha sonra oy birliğiyle İKSV Yönetim Kurulu Başkanlığına getirildi

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 6:40 pm