*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?

<--- 1. Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz... --->

<--- 2. İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz... --->

<--- 3. Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz... --->

Join the forum, it's quick and easy

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?

<--- 1. Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz... --->

<--- 2. İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz... --->

<--- 3. Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz... --->

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

● En Güncel Paylaşım Platformu ●

---Misafir--- Hos Geldiniz Daha iyi Bir Hizmet İçin Üye olunuz.ÜyeLer Link GörebiLir

Delikanlı Nickler

MnyTirith
    MnyTirith
    ● Admin ●
    ● Admin ●

<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 20/06/90

Delikanlı Nickler Empty Delikanlı Nickler

Mesaj tarafından MnyTirith Paz Mart 14, 2010 8:56 pm

ßiZ aĞıR DeğiLiZ MiLLeT HafiF !

cözemed!kce ßaqLandım ßen es!r Sen esrar.

DALGALAR KIYIYA ÇARPARKEN SU SÖZÜ SÖYLER;SENİ SEVİYORUM...

Sen Mektepli Kızsın Ben Sokaklarda Serseri Senin Deftere Yazdığın İsim Benim Kolumda Faça İzi

Üçlüyü Tersten Sardıranlara Elimize Emanet Verip Dört Duvar Arasına Attıranlara Para Diye Dost Satanlara İsyanım Allaha Değil Tüm Allahsızlara

Esrardır İçtikleri,Dumandır Çektikleri,En Güsel Sözleri,Yapıştır Gardaş Demeleri!!!

ßizde Sevdik Elbet ßizde Nefret Ettik Kendimizle Baş Başaydık Hayret Ettik?

ßiz ADANANIN Gerilim Saçan Sokaklarında Daha Kalem Tutmayı ßilmezken Esrar Sarmayı Adam Kesmeyi Sallama Çekmeyi Öğrendik...

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.!

Ankara Yalan Olmuş.Fatih Hayal Olmuş.3 5 Piç Caddeye Kral olmuş Bunları Temizlemek ADANALILARa Şart Olmuş

Köprüleri hiç bir zaman yakma,çünkü aynı nehri kaç defa geçecegini bilemezsin....

GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

Ya 1 Yol Bul Ya 1 Yol Seç Yada Yoldan ÇekiLL.

(Kaynatmakmı)Kazanlar Yetmez (Aşkmı?)En Güzeline (Dostlukmu?)Canımızı Veririz (İhanet)Ananızı ?ikeriz

01 Dir Plakamız
    Biz Adama Yan Bakarız
    İyilerin Baş Tacı
    Kötülerin Kafasına Sıkarız
    16 Yaşında Çifte Silah Takarız
    17 Yaşında Manitayla Çıkarız
    18 Yaşında Pavyon Basarız
    Dedim Ya Gardaş Biz ADANALIYIZ........

Kimine Göre Yalan Kimine Göre Kralız Kimse Korkmasın Biz Adamına Göre ADAMIZ!!!!

Benim Damarlarımda Dolaşan Kimyasal Bir Etki Sen Aşık Değilsin Be Olum O Etkiye Tepki...

Her Ne Kadar Psikopatlıktasa Gözümüz Olmasada Dalımızı Kıran Ağacı Kökünden Sökmesini İYİ BİLİRİZZ!

Dinle Sosyete Kızı DİNLE!!ADANALı Giderse Kimse Bulamaz,ADANALı Ağlarsa Kimse Susturamaz,ADANALı Kızarsa Kimse Durduramaz Unutmaki Kimse ADANALı Gibi Olamaz!!!

Entel Değilizki Manitamız Olsun Caddeli Değilizki Arabamız Olsun ADANALIYIZ Biz Bırakında Farkmız Olsun!!!!!

GİDEN GİTSİN,YANGINLARDA SÖNER.ARKAMA BAKMAM BEN ÇÜNKÜ KRALLAR ÖNDE GİDER

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:50 am